Zelowscy policjanci mają na wyposażeniu nowy, nieoznakowany radiowóz [Foto]

266-16579_20230316-153453_1
KPP Bełchatów

Komendant Powiatowy Policji w Bełchatowie insp. Grzegorz Czubakowski przyjął kluczyki od nowego radiowozu, który poprawi warunki pracy funkcjonariuszy z komisariatu w Zelowie. To nieoznakowana toyota corolla wyposażona i dostosowana do potrzeb służby. 

Samochód będzie wykorzystywany przez policjantów, którzy w codziennej służbie dbają o bezpieczeństwo mieszkańców Miasta i Gminy Zelów. Pojazd został zakupiony dzięki zaangażowaniu Burmistrza Miasta i Gminy Zelów Tomasza Jachymka, który w całości sfinansował to przedsięwzięcie. Przekazanie samochodu nastąpiło 14 marca, na dziedzińcu komisariatu w Zelowie.

Nowa nieoznakowana toyota corolla została całkowicie sfinansowana przez Burmistrza Miasta i Gminy Zelów Tomasza Jachymka. Podczas przekazania pojazdu obecny był również I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie podinspektor Wojciech Auguścik oraz policjanci z komisariatu w Zelowie. Nie zabrakło darczyńcy tego przedsięwzięcia Burmistrza Miasta i Gminy Zelów Tomasza Jachymka oraz przedstawicieli Urzędu w Zelowie. 

- Z całą pewnością jest dużym wsparciem technicznym w służbie policjantów, którzy na co dzień stoją na straży prawa. Nowy radiowóz to sprawna reakcja na zgłoszenia i szybsze dotarcie funkcjonariuszy w miejsca, gdzie potrzebna jest ich pomoc. Pojazd z pewnością usprawni pracę funkcjonariuszy i realnie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców - poinformowała Iwona Kaszewska z bełchatowskiej policji.