wersja testowa serwisu

Wydział inżynierii i ochrony środowiska zmienia swoją siedzibę

Wydział inżynierii i ochrony środowiska zmienia swoją siedzibę
UM Bełchatów

Wydział Inżynierii i Ochrony Środowiska bełchatowskiego Urzędu Miasta zmienia swoją siedzibę. Od poniedziałku, 9 sierpnia, mieścić się on będzie w budynku przy ul. Czyżewskiego 7.

Trwa przeprowadzka Wydziału Inżynierii i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Bełchatowie. Zmienia on swoją dotychczasową siedzibę - z budynku B bełchatowskiego magistratu przy ul. Kościuszki 1 na ul. Czyżewskiego 7 (parter, pokoje nr 114 – 121).

Przenoszenie dokumentacji potrwa do końca tygodnia, czyli do piątku, 6 sierpnia. W nowej lokalizacji wydział będzie działać w pełnym zakresie od poniedziałku, 9 sierpnia.

Do tego czasu mieszkańcy mogą kontaktować się z pracownikami Wydziału Inżynierii i Ochrony Środowiska pod numerami tel. 44 733 52 33, 44 733 52 35 oraz 44 733 52 36. Dostępna jest także skrzynka mailowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Od poniedziałku, 9 sierpnia, dostępne będą dotychczasowe numery telefonów, których pełny wykaz znajduje się na internetowej stronie magistratu belchatow.pl >>> KLIKNIJ.