wersja testowa serwisu

Wręczono medale Komisji Edukacji Narodowej. Zobacz, kto otrzymał zaszczytne, ministerialne wyróżnienie

Wręczono medale Komisji Edukacji Narodowej. Zobacz, kto otrzymał zaszczytne, ministerialne wyróżnienie

Kilkudziesięciu nauczycieli i dyrektorów z powiatów: piotrkowskiego, bełchatowskiego, opoczyńskiego, radomszczańskiego i tomaszowskiego wzięło udział w obchodach Dnia Edukacji Narodowej zorganizowanych przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, Waldemara Flajszera. Podczas uroczystości, którą zorganizowano w PGE Gigantach Mocy w Bełchatowie wyróżniającym się w swojej pracy nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym wręczono medale Komisji Edukacji Narodowej i nagrody kuratora oświaty za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej do MCK PGE Gigantów Mocy przyjechało kilkudziesięciu nauczycieli i pedagogów z terenu Delegatury Kuratorium Oświaty w Piotrkowie Trybunalskim. W uroczystości udział wzięli także parlamentarzyści i samorządowcy z Wicewojewodą Łódzkim Karolem Młynarczykiem na czele.

- Pragnę wszystkim Państwu podziękować za ogromną pracę, jaką wykonujecie w swoich szkołach każdego dnia. Edukacja i nauka, bezpieczeństwo i krzewienie kultury lista zadań i działań, jakie realizujecie, jest niezwykle długa. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji i szczęścia osobistego – podkreślał Wicewojewoda Łódzki Karol Młynarczyk.

Najwyższe resortowe odznaczenie - Medale Komisji Edukacji Narodowej otrzymało 35 nauczycieli. Podczas uroczystości wręczone zostały medale przyznane na przestrzeni dwóch lat - 2020 i 2021. W związku z ubiegłoroczną sytuacją pandemiczną teraz swoje zaszczytne wyróżnienia odebrali nagrodzeni w minionym roku. Medale KEN trafiły do pracowników szkół min.: z Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Radomska, Opoczna czy Tomaszowa Mazowieckiego. Pełna lista nagrodzonych znajduje się w załączonym poniżej zdjęciu (w lewej kolumnie nagrody za 2020 rok, w prawej za 2021). Kliknij, by powiększyć obraz ⬇️

​Zachęcamy do obejrzenia obszernej wideorelacji z wydarzenia w PGE Giganty Mocy. Poniżej nagrania zajdziecie też Państwo galerię zdjęć z wręczenia nagród.

Wklej tutaj kod osadzenia...