wersja testowa serwisu

W gminie Dłutów pojawili się oszuści. Znaleźli sprytny sposób, by wejść do domów i mieszkań

219132556_349481113458576_7144093970836680019_n
UG Dłutów/ Facebook

Urzędnicy gminy Dłutów przestrzegają przed oszustami, jacy uaktywnili się w ostatnich dniach na terenie drużbickich sołectw. Oszuści wymyślili sobie całkiem nowy sposób, by dostać się do domów i mieszkań. Jaki? Sprawdź w poniższym artykule.

Ostrzeżenie przed oszustami, jacy uaktywnili się na terenie miejscowości w gminie Dłutów pojawiło się na profilu społecznościowym samorządu.

- Dostajemy informacje od mieszkańców, że na terenie naszej gminy uaktywnili się oszuści. Pod pretekstem sprawdzenia rodzaju ogrzewania domu dla potrzeb Programu Czyste Powietrze wchodzą do naszych mieszkań i domów, powołując się na delegację z Urzędu Gminy Dłutów. Oświadczamy, że nasz Urząd nie deleguje żadnych osób w celu weryfikacji rodzaju ogrzewania. Wszystkie próby wejścia do Waszych gospodarstw to prawdopodobnie rozeznanie przed potencjalną kradzieżą. Zachowajcie czujność i wszystkie takie przypadki zgłaszajcie do organów ścigania. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących Programu Czyste Powietrze prosimy o kontakt z naszym pracownikiem - Panią Klaudią Śliwińską - apelują urzędnicy UG Dłutów.