Te aukcje od łaskich lotników to absolutny hit! Ceny już są zawrotne. Zobacz co na WOŚP przekazała 32 Baza Lotnictwa Taktycznego

Te aukcje od łaskich lotników to absolutny hit! Ceny już są zawrotne. Zobacz co na WOŚP przekazała 32 Baza Lotnictwa Taktycznego
32 Baza Lotnictwa Taktycznego

Przed nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Najwięcej atrakcji, zbiórek, koncertów, eventów odbędzie się w nadchodzącą niedzielę, 28 stycznia, to właśnie tego dnia ruszy najgłośniejsza orkiestra gorących serc. Ale fundusze, które w tym roku wesprą pulmonologię są już zbierane od kilkunastu dni i będą zbierane przez kilkanaście po finale. Wszystko za sprawą tysięcy aukcji.  Te, są między innymi prowadzone na platformie Allegro. Co ciekawe łaski sztab WOŚP, ma do zaoferowania prawdziwe petardy, a to za sprawą lotników z 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego. Wojskowi przekazali naprawdę fantastyczne fanty!

Łascy lotnicy wznieśli aukcję naprawdę na solidny poziom! Piloci wiedzą, jak wysoko można podnieść poprzeczkę w walce o ciekawy gadżet. W tegorocznym finale, na razie absolutnym hitem jest voucher, który stanie się przepustką do wnętrza 32 Bazy - w tej chwili wylicytowana kwota to ponad 10 tys. zł! I wszystko wskazuje na to, że będzie więcej, bo aukcja kończy się dopiero za dwa tygodnie.

- Voucher jest przeznaczony dla dwóch osób i obejmuje zwiedzenie 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego wraz z naszym przewodnikiem. Zwycięzcy będą mogli nie tylko zobaczyć jak wygląda codzienna służba polskich lotników, ale również z bliska podziwiać nasze F-16 przyglądając się jego startowi i lądowaniu - przekazuje por. Marek Sobieraj, oficer prasowy Bazy.

Jak dodaje, termin wizyty do uzgodnienia po zakończeniu aukcji, ta dostępna jest TUTAJ. Ale na tym nie koniec lotniczego wsparcia, równie ciekawymi gratkami dla fanów i pasjonatów lotnictwa są także: moneta kolekcjonerska - 32 BLT - Fighter Squadron DRAGONS (aukcja),  drewniany ryngraf 32. BLT od kolekcjonera Pana Tomasza Spólnickiego >>> TUTAJ czy oryginalna, kolekcjonerska grafika od pilotów z 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku 10. Fighter Squadron Łask - Poland, którą można wylicytować >>> TUTAJ

- Prawdziwa gratka dla miłośników grafiki i wojskowości! Piloci łaskiej 32. BLT po raz kolejny grają ze Sztabem Łaskiego Domu Kultury. Print przedstawia oczywiście samolot F-16. Nie mogło zabraknąć autografów od pilotów! - dodaje por. Marek Sobieraj, oficer prasowy 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku. 

CZYTAJ >>> Łask: Ostatnie wielkie odliczanie przed 32. Finałem WOŚP! Mamy garść ważnych informacji dla wolontariuszy i licytujących

Te wojskowo - lotnicze przedmioty nie są oczywiście jednymi, które ma do dyspozycji łasku sztab WOŚP. Łącznie w tej chwili do wylicytowania jest kilkanaście rozmaitych rzeczy.

- Jak co roku zachęcamy wszystkich do udziału w naszych wyjątkowych licytacjach! Zachęcamy osoby prywatne, instytucje, zakłady pracy, restauracje i inne wyjątkowe miejsca do współpracy ze Sztabem ŁDK. Będziemy na bieżąco dodawać nowe przedmioty - informuje łaski sztab.

Wszystkie aukcji łaskiego WOŚP dostępne są >>> TUTAJ