Szczerców rozbłyśnie podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego! Moc atrakcji dla najmłodszych

319678017_586332003498264_6720218803553818994_n
Gmina Szczerców

Już w najbliższą sobotę, 9 grudnia na placu św. Floriana w Szczercowie poczuć będziemy mogli magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W weekend podczas Jarmarku rozbłysną świąteczne iluminacje, ale lista atrakcji przygotowanych przez organizatorów jest zdecydowanie dłuższa. Szczegóły poniżej.

Wójt Krzysztof Kamieniak wraz z Radą Gminy Szczerców zapraszają na Jarmark Bożonarodzeniowy, w którym za stronę kulinarną odpowiadać będą Koła Gospodyń Wiejskich z całej gminy. Będzie więc degustacja świątecznych smakołyków. Z pewnością jedną z większych atrakcji Jarmarku jest oficjalne i uroczyste uruchomienie świątecznych iluminacji na pl. św. Floriana. Wszystkie ozdoby rozbłysną w sobotnie popołudnie rozświetlając centrum Szczercowa. 

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla najmłodszych, włącznie ze spotkaniem ze świętym z Laponii i elfami. Będzie też muzycznie - na scenie pojawią się bowiem "Chłopaki Szczercowiaki", którzy w świątecznym repertuarze wystąpią wspólnie z grupą wokalną Szczercowskie Renifery. 

Tradycyjnie też podczas Jarmarku zostanie rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową. Przygotowanych atrakcji jest jednak dużo więcej - szczegóły na poniżej załączonym plakacie.