Śmiertelny wypadek w Zelowie. Zginął 84-latek, który wyjeżdżał z podwórka

Śmiertelny wypadek w Zelowie. Zginął 84-latek, który wyjeżdżał z  podwórka
fot ilustracyjne

Tragiczne informacje z Zelowa, nie żyje 84-latek. Do śmiertelnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło w środę, 15 marca tuż przed godziną 19.00. 

Służby na ulicę Żeromskiego w Zelowie zostały wezwane dokładnie o godzinie 18.51, do samego zdarzenia doszło kilka minut wcześniej. Ze wstępnych informacji wiemy, że w wypadku brały udział dwa samochody osobowe- bmw i daewoo tico. 

- Wyjeżdżający z własnej posesji 84-letni mieszkaniec Zelowa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się kierowcy bmw. W wyniku zderzenia obu pojazdów śmierć poniósł kierowca daewoo tico. Na miejscu strażacy natychmiast podjęli akcję reanimacyjną, niestety życia 84-latka nie udało się uratować. Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowała grupa wypadkowa bełchatowskiej policji -  poinformował nas dyżurny bełchatowskiej policji. 18.44 z

Za kierownicą bmw siedział 19-latek, mieszkaniec powiatu bełchatowskiego.

Do akcji ratunkowej zadysponowano strażaków z JRG Bełchatów, JRG Łask oraz OSP Zelów, 4 radiowozy oraz 2 Zespoły Ratownictwa Medycznego z Bełchatowa i Piotrkowa.