Śmiertelny wypadek na A1. W wyniku dachowania życie stracił mężczyzna z osobówki [Foto]

Śmiertelny wypadek na A1. W wyniku dachowania życie stracił mężczyzna z osobówki [Foto]
KP PSP Radomsko

Śmiertelny wypadek na autostradzie A1 w powiecie radomszczańskim. Na 370 kilometrze trasy, na nitce w kierunku Katowic doszło do dachowania samochodu osobowego. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł około 37 -letni mężczyzna.

Do wypadku doszło na 370 km na wysokości Huty Porajskiej w gminie Kamieńsk. Zdarzenie miało miejsce w piątek, 12 maja, po godzinie 19.00 na trasie w kierunku Śląska. W tej chwili jak przekazuje Marek Jeziorski, oficer prasowy PSP w Radomsku autostrada jest zablokowana. 

Policja z Radomska wstępnie informuje o przebiegu drogowej tragedii.

- Kierujący samochodem opel vectra, 37-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu piotrkowskiego z nieustalonych na ten moment przyczyn zjechał na pobocze, uderzył w bariery ochronne po czym dachował. W wyniku zdarzenia, pomimo prowadzonej na miejscu wypadku reanimacji życia kierowcy nie udało się uratować - mówi Dariusz Kaczmarek z KPP Radomsko

Jak dodaje Kaczmarek na miejscu pod nadzorem prokuratora cały czas trwają czynności wyjaśniające okoliczności i przyczyny wypadku. Autostrada jest zablokowana, wyznaczono objazdy DK 91.

CZYTAJ >>> Wypadek na DK 91 w Kamieńsku. Jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo

Do wypadku zadysponowano cztery zastępy strażaków, policję i zespół ratownictwa medycznego - służby cały czas pracują na miejscu tragedii.

CZYTAJ >>> Była tak pijana, że trzymała się wózka, w środku leżał 5-miesięczny syn. 36-latka trafiła do aresztu, niemowlę do szpitala

Wklej tutaj kod osadzenia...