Ruszyły zapisy na Biegi Małego Fabrykanta! Masz młodego sportowca? Wystartujcie do rywalizacji

Ruszyły zapisy na Biegi Małego Fabrykanta! Masz młodego sportowca? Ruszcie do rywalizacji
mat. organizatora

Dwunasta edycja Biegu Fabrykanta odbędzie się 26 sierpnia 2023 roku, w ramach której odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży. Biegi Małego Fabrykanta od samego początku towarzyszą imprezie, dodając jej wiele pozytywnych emocji. Tradycyjnie już zapisy dla najmłodszych wystartowały 1 czerwca o godzinie 18:00. Formularz dostępny będzie na stronie www.biegfabrykanta.pl

- Biegi dla dzieci to stały punkt Biegu Fabrykanta. Cieszy nas fakt, że w zawodach startują całe rodziny, najpierw rodzice kibicują swoim dzieciom, a następnie role się zamieniają i gdy rodzice są na trasie biegu głównego, dopingują im dzieci. To ma bardzo duży wpływ na atmosferę biegu, co podkreślają co roku uczestnicy – mówi Bartłomiej Sobecki, Dyrektor Biegu Fabrykanta.

Trwają zapisy na 12. Bieg Fabrykanta

Przypominamy, że cały czas trwają zapisy do biegu głównego, który rozegrany zostanie na dystansie 10 km. Na liście startowej jest już ponad 500 zapisanych zawodników. W ramach imprezy odbędą się m.in. Mistrzostwa Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich, ponadto zawodnicy, którzy postanowią zmierzyć się z 10 km trasą, będą walczyć o zwycięstwo w licznych kategoriach wiekowych oraz klasyfikacji drużynowej. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.biegfabrykanta.pl

PRZECZYTAJ >>> Wystartowały zapisy na 12. Bieg Fabrykanta. W programie imprezy rywalizacja indywidualna, drużynowa i dla najmłodszych!

Pamiątkowa koszulka w pakiecie startowym.

Podczas tegorocznej edycji, każdy z uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę w pakiecie startowym.

- 600 lat na to czekaliśmy! No dobra, tak już całkiem na poważnie, pamiątkowa koszulka wraca do "fabrykanckiego pakietu" po 11 latach – mówi Bartłomiej Sobecki, dodając – mamy nadzieję, że będzie to fajna pamiątka nie tylko z Biegu Fabrykanta, ale również z okrągłych urodzin miasta Łodzi.

12. Biegi Małego Fabrykanta

W każdej z czterech kategorii Biegu Małego Fabrykanta będzie obowiązywał limit 50 zawodników. Na mecie na wszystkich uczestników czekać będą okazałe medale, pakiety „metowe", a dla najlepszych pamiątkowe statuetki oraz upominki. Jak co roku trasy biegów dziecięcych wytyczone będą na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Organizatorem Biegu Fabrykanta jest Stowarzyszenie Bądź Aktywny, a partnerami są: Urząd Miasta w Łodzi oraz Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Szczegółowe informacje dotyczące 12. Biegu Fabrykanta dostępne są na stronie www.biegfabrykanta.pl oraz na profilu imprezy na Facebook'u.