Roxie Węgiel po koncercie w Bełchatowie wpadła w niezłe tarapaty! Jej matura była zagrożona

Roxie Węgiel po koncercie w Bełchatowie wpadła w niezłe tarapaty! Jej matura była zagrożona
Roxie Węgiel (Instagram)

W minioną niedzielę, 14 maja Roxie Węgiel, idolka - zwłaszcza młodego pokolenia - koncertowała w Bełchatowie. Wokolistka rodem z Jasła była jedną z gwiazd Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Jej energetyczny występ przyciągnął rzesze fanów, przed 21.00 Roxie zeszła ze sceny. Jak się okazuje jej powrót do rodzinnego miasta na Podkarpaciu obfitował w niemiłą niespodziankę! 

Sytuacja była o tyle poważna, że Roxie Węgiel jest właśnie w trakcie maturalnego maratonu. Sama podczas występu w Bełchatowie wspominała, że zdaje teraz maturę, a czas między poszczególnymi etapami egzaminu wypełnia na ile się da koncertami. Jak się okazuje po występnie w Parku Olszewskich edukacyjne plany były poważnie zagrożone... Powód? Przebita opona i sporo opóźnień w podróży. Piosenkarka wszystko relacjonowała na swoim Instagramie.

- Hejka, kochani, jesteśmy w jakiejś wsi blisko Bełchatowa, bo uwaga, uwaga - przebiła nam się opona. Wracamy właśnie do Jasła, więc jeszcze 4 godziny trasy przed nami, bo jutro mam maturę z polskiego, więc trzymajcie kciuki, żebym w ogóle zdążyła na nią - zrelacjonowała po 23.00 na swoim InstaStories Roxie Węgiel. 

Szczęśliwie 18-letnia piosenkarka wracała samochodem ze swoim partnerem. To właśnie Kevin zakasał rękawy i przejął rolę mechanika. Na kolejnych stories Roksana pokazała swojego chłopaka, który dzielnie naprawia usterkę. Praca Kevina się opłaciła i kłopoty udało się przezwyciężyć, ale dopiero po północy. Roksana pokazała ostatnie zdjęcia w nocy. Wynikało z nich, że wciąż ma do pokonania kilkaset kilometrów, a na odpoczynek mogła dopiero liczyć około 4.00 nad ranem. Wierzymy, że mimo zmęczenia i nieprzyjemnych przygód kolejny maturalny etap poszedł zgodnie z zasadą "złe dobrego początki". 

Źródło: Roxie Węgiel Instagram