Rafał Brzozowski wystąpił dla pań z gminy Szczerców. Tak obchodzono Dzień Kobiet w gminie [Foto]

Rafał Brzozowski zagrał dla pań z gminy Szczerców. Tak obchodzono Dzień Kobiet w gminie [Foto]
UG Szczerców

W niedzielne popołudnie panie z gminy Szczerców świętowały Dzień Kobiet, wszystko za sprawą obchodów zorganizowanych przez gospodarza - wójta Krzysztofa Kamieniaka. Były więc życzenia, kwiaty, słodkie przekąski, a przede wszystkim artystyczne popisy gwiazdy wieczoru Rafała Brzozowskiego.

Hala przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych wypełniła się dziś po brzegi! Jak zwykle świetnie zaprezentowała się orkiestra dęta OSP Szczerców, która zainaugurowała wspaniałą zabawę. Po takiej "przygrywce" mogło być tylko lepiej... No i było! Kiedy na scenę wszedł Rafał Brzozowski publiczność była już gotowa na wspólną muzyczną wycieczkę.

Popularny piosenkarz i prezenter telewizyjny nie zawiódł publiczności licznie zgromadzonej w hali sportowej przy ulicy Piłsudskiego. Podczas ponad godzinnego koncertu nie zabrakło autorskich piosenek Rafała, zapowiadanych ze swadą i humorem przez samego artystę. Było też to, na co czekali miłośnicy telewizyjnego programu „Jaka to melodia?" – wspólne odgadywanie najpopularniejszych polskich piosenek, które następnie gość odśpiewywał wraz z publicznością.

fot.: UG Szczerców