Międzynarodowe, sportowe wyzwanie w wirtualnej sztafecie! Biegasz, jeździsz na rowerze, maszerujesz? Walcz o nagrody i medal

medal_wirtualna_sztafeta_www-d63-1
UM Bełchatów

Po raz kolejny amatorzy sportu z Bełchatowa i węgierskiego Csongrád będą rywalizować w sztafecie. Na czym polega ów wyzwanie? Jeśli biegasz, jeździsz na rowerze lub uprawiasz nordic walking to już jesteś idealnym kandydatem! Co dalej? Wystarczy się zarejestrować i robić swoje! Dla najlepszych uczestników, którzy "nabiją" w ramach Wirtualnej Sztafety Miast Partnerskich Bełchatów – Csongrád najwięcej kilometrów czekają nagrody, zaś dla wszystkich uczestników rywalizacji pamiątkowe medale.

Miasto Bełchatów i partnerski Csongrád po raz czwarty już zapraszają bełchatowian do startu w wirtualnym wyzwaniu „Przyjaźń bez granic". To sportowe wydarzenie startuje w najbliższy piątek 1 marca. Ostatnim dniem rywalizacji będzie zaś w sobotę 23 marca. 

- Zadanie jest proste. Trzeba przebiec, przejechać na rowerze lub przejść z kijkami jak najwięcej kilometrów. Sam wybierasz dyscyplinę, w której chcesz rywalizować. Tak samo ile kilometrów pokonasz czy jaką trasę przemierzysz danego dnia. Ważne, aby swoje treningi dokumentować - przekazują miejscy urzędnicy.

Później taką informację – zrzut z ekranu urządzenia mierzącego kilometry – dodać na stronie organizatora: Csongrádi Diák SE | Facebook. Trzy pierwsze osoby w każdej z dyscyplin, które w sumie pokonają najwięcej kilometrów, otrzymają nagrody rzeczowe. Na wszystkich uczestników czekają natomiast pamiątkowe medale.

W wirtualnej sztafecie może wystartować 120 zawodników. 60 z Bełchatowa i 60 z Csongrádu. Aby wziąć udział w rywalizacji, trzeba się zarejestrować na stronie: tiszaviragzas2.csongrad.hu. To, czy w wirtualnych zawodach chcemy wziąć udział w formie biegu, jazdy na rowerze czy marszu nordic walking należy wskazać podczas rejestracji. Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie, który znajdziesz >>> TUTAJ