Maestro André Rieu zagra dla bełchatowskiej publiczności! Ten koncert to najnowsza muzyczna propozycja światowej sławy dyrygenta

andre_rieu_www
mat. pras. MCK Bełchatów

Prezydent Mariola Czechowska zaprasza na najnowszy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa pt. „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu". Koncert będzie można obejrzeć w Kinie Kultura 30 grudnia oraz 7 stycznia o godzinie 16:30.

Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?

Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: „Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!".

Najnowszy koncert André Rieu będzie można zobaczyć w bełchatowskim Kinie Kultura 30 grudnia oraz 7 stycznia. Bilety można kupić w kasach MCK Bełchatów oraz online >>> KLIKNIJ