Kompletnie pijany kierowca "zatrzymał" się na ogrodzeniu szkoły! Po drodze zdewastował też barierki [Foto]

Kompletnie pijany kierowca "zatrzymał" się na ogrodzeniu szkoły! Na swojej drodze zdewastował barierki [Foto]
OSP Łobudzice

Wypadek z udziałem jednego samochodu w Łobudzicach w gminie Zelów. Kompletnie pijany 32-latek zjechał z drogi i "zatrzymał" się na szkolnym ogrodzeniu. Bełchatowska policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia, ale pewnym jest, że ukraiński kierowca miał 1,5 promila!

Do zdarzenia doszło w czwartek nad ranem. O godzinie 4.54 wszystkie służby ratunkowe zostały zadysponowane do Łobudzic, gdzie w okolicach tamtejszej szkoły i przejścia dla pieszych kierowca wypadł z drogi.

- Jadący od strony Bełchatowa w kierunku Zelowa kierujący seatem ibizą z niewyjaśnionych na ten moment przyczyn zjechał na prawe pobocze uderzając w barierki ochronne, następnie w metalowe ogrodzenie szkoły podstawowej i finalnie w przydrożne drzewo - wyjaśnia Marta Płomińska z bełchatowskiej policji i dodaje: -Kierującym okazał się 32-letni obcokrajowiec , mężczyzna w chwili zdarzenia był nietrzeźwy, miał około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Został zabrany do szpitala, doznał urazu głowy i ręki. Trwa postępowanie w tej sprawie.

PRZECZYTAJ >>> Kompletnie pijany kierowca ciężarówki na A1! Jego manewry na autostradzie jeżą włos na głowie

W tym całym nieszczęściu jedna sprawa jest pozytywna - o tej godzinie na miejscu zdarzenia  nie było żywej duszy. Jak zwracają uwagę druhowie z OSP Łobudzice, którzy pracowali na miejscu wypadku sytuacja byłaby o wiele dramatyczniejsza, gdyby do zdarzenia doszło w dni nauki szkolnej.

Na szczęście o tej godzinie w tym miejscu nikt się nie znajdował na chodniku, gdyby to była godzina 7:30/8 co mogłoby się wtedy wydarzyć możemy domyślać się sami, samochód uderzył w ogrodzenie szkoły podstawowej... - zauważają druhowie z OSP Łobudzice jednocześnie apelując o rozwagę, a przede wszystkim trzeźwość przy wsiadaniu za kierownicę.

POLECAMY >>> Pożar samochodu na skrzyżowaniu Czaplinieckiej i Włókniarzy. Co było przyczyną?

Wklej tutaj kod osadzenia...