Gmina Zelów: Kierowca odnalazł nieprzytomną kobietę na poboczu drogi. Policja poszukuje świadków i sprawcy zdarzenia

Kierowca odnalazł nieprzytomną kobietę na poboczu drogi. Policja poszukuje świadków i sprawcy zdarzenia w Wygodzie
fot. poglądowe

Bełchatowska policja zwraca się z apelem do kierowców, którzy dziś wczesnym rankiem podróżowali drogą wojewódzką 484 na terenie gminy Zelów. Chodzi o ustalenie świadków dramatycznego zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Wygoda. Wiele wskazuje na to, że została tam potrącona młoda kobieta. 27-l atkę przetransportowano do szpitala.

Jak podają policjanci, 24 lutego, po godzinie 5.00 dyżurny policji otrzymał informację o kobiecie, która leżała na poboczu drogi wojewódzkiej 484 w miejscowości Wygoda. 

- Zgłaszającym był przypadkowy kierowca, który zatrzymał się, aby udzielić poszkodowanej pierwszej pomocy. Obrażenia 27-latki wskazują, że brała udział w zdarzeniu drogowym. Obecnie bełchatowianka przebywa w szpitalu - przekazuje Iwona Kaszewska z bełchatowskiej policji.

CZYTAJ >>> Dramatyczna walka o życie kierowcy na A1. Niestety, mimo wysiłków służb nie udało się uratować życia 52-latka

W tej sprawie, na ten moment jest więcej znaków zapytania. Pewnym jest, że młodą, nieprzytomną kobietę znaleziono około 100 metrów za skrzyżowaniem w miejscowości Wygoda, jadąc w kierunku Zelowa.

- Wstępne ustalenia wskazują, że piesza została potrącona przez nieustalony dotąd pojazd. Kierowca nie udzielając pomocy rannej odjechał z miejsca zdarzenia. Poszukujemy świadków tego wypadku. Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia prosimy o pilny kontakt pod całodobowy numer tel. 47 8465211 - apeluje bełchatowska policja