wersja testowa serwisu

Dzień Pluszowego Misia, właśnie tak wyglądała bajkowa zabawa!

mis

​Mnóstwo Misiastycznych animacji, przyjacielskie spotkania z postaciami z bajek i doskonała zabawa! Tak w największym skrócie można podsumować Dzień Pluszowego Misia, który odbył się w bełchatowskiej galerii handlowej.

Do wspólnej zabawy małych bełchatowian zaprosiłOśrodek Realizacji Inicjatyw, którywraz z Fundacją Mam Marzenie i galerią Olimpia zainicjował wspólną, kilkugodzinną imprezę. Iście bajkowe spotkanie odbyło się w minioną sobotę, 20 listopada. Warte podkreślenia jest to, że Dzień Pluszowego Misia miał też charakter dobroczynny, towarzyszyła mu bowiem zbiórka. Pluszowe maskotki i zabawki, a także pieniądze, które udało się pozyskać wesprą działaniaFundacji Mam Marzenie, która w ten sposób pomaga pacjentom oddziałów onkologicznych w całym kraju. Zebrane dary zostaną 25 listopada przekazane do szpitali dziecięcych w całym kraju.

- Podopieczni Fundacji Mam Marzenie bardzo często w trakcie pierwszego spotkania z wolontariuszami, tulą się do swoich ulubionych maskotek i chwalą się nimi. Zdarza się, że pluszowe maskotki pomagają nam w przełamaniu pierwszych lodów i poznanie dziecięcego marzenia. Stąd pomysł na zorganizowanie corocznej zbiórki zabawek w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Misia - wyjaśnia Ola Lont.

Zobacz wideo i fotorelację, jak najmłodsi bawili się podczas Dnia Pluszowego Misia. 

Wklej tutaj kod osadzenia...