Dyrektor wylicytował "wycieczkę" na WOŚPie, uczniowie przyszli zwiedzać komendę! [Foto]

wola
KPP Radomsko

Komenda Powiatowa Policji w Radomsku z wielką radością włączyła się w tegoroczny 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Policjanci na szczytny cel przekazali do licytacji voucher na zwiedzanie radomszczańskiej jednostki Policji.

16 kwietnia do Komendy Powiatowej Policji w Radomsku przyszli niezwykli goście. Byli to uczniowie szkoły podstawowej w Woli Wiązowej z powiatu bełchatowskiego wraz z opiekunami. Voucher na tą niecodzienną wycieczkę wylicytował dyrektor tej szkoły dla swoich uczniów. 

Goście zostali oprowadzeni po budynku komendy, gdzie odwiedzili aulę, stanowisko dowodzenia, policyjny areszt. W pomieszczeniu do daktyloskopii zapoznali się z pracą techników kryminalistyki. Odwiedzili również Komendanta Powiatowego Policji w Radomsku młodszego inspektora Jarosława Knapika. 

- Mundurowi rozmawiali z młodzieżą na temat ogólnie rozumianego bezpieczeństwa. Uczulali również przed ryzykownym zachowaniem w sieci. Ostatnim punktem programu wizyty było oglądanie radiowozów oraz policyjnego sprzętu. Dziękujemy za zakup vouchera przekazanego na licytację WOŚP przez radomszczańskich policjantów - przekazuje młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy KPP Radomsko.