Druhowie z OSP potrzebują nowego wozu! Liczą na pomoc i ogłaszają zbiórkę

Druhowie z OSP potrzebują nowego wozu! Liczą na pomoc i ogłaszają zbiórkę
OSP Dąbrowa Rusiecka

Strażacy z jednostki OSP Dąbrowa Rusiecka potrzebują wsparcia. Chodzi o sfinansowanie zakupu nowego wozu bojowego, którym druhowie będą mogli wyjeżdżać do akcji. Obecnie użytkowany przez nich opel, to wysłużone już 30-letnie auto, które jak sami strażacy przyznają, przysparza im coraz większych kłopotów.

- To my dzisiaj potrzebujemy waszej pomocy dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc w zakupie nowego samochodu, który usprawniłby podejmowanie działań przez naszą jednostkę. Mamy nadzieję, że ta zrzutka umożliwi nam spełnienie naszych marzeń o nowym samochodzie, który będzie służył w naszej jednostce kolejne dekady. My, jako strażacy staramy się robić wszystko, aby nasza jednostka w dalszym ciągu mogła służyć naszym mieszkańcom o każdej porze dnia i nocy - zwrócili się z apelem do internautów druhowie z OSP Dąbrowa Rusiecka.

Jak zaznaczają członkowie OSP, czas ich starego wozu bojowego powoli się kończy, a bez pojazdu co oczywiste, druhowie nie są w stanie dojechać do zdarzenia, by nieść pomoc potrzebującym. Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbrowie Rusieckiej, mimo że nie jest jednostką w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, to i tak aktywnie uczestniczy w działaniach ratowniczych realizowanych na terenie gminy oraz powiatu. 

- Możemy pochwalić się stuprocentowym udziałem w zadysponowanych działaniach ratowniczych, jak i w licznych działaniach społecznych. Staramy się pomagać naszym mieszkańcom nie tylko poprzez działania ratowniczo – gaśnicze, ale również różne akcje społeczne. Wyposażenie naszej jednostki w sprzęt potrzebny do ratowania zagrożonego mienia, zdrowia oraz życia naszych mieszkańców jest w średnim stanie, dlatego teraz to my potrzebujemy Waszej pomocy - apelują druhowie.

Już działa internetowa zbiórka na zrzutka.pl. Na samochód potrzebna jest kwota 50 tysięcy złotych. Wsparcia można udzielić >>> KLIKNIJ TUTAJStrażacy będą zbierać środki na nowy sprzęt przez najbliższy miesiąc. 

- Mamy nadzieję, że ta zrzutka umożliwi nam spełnienie naszych marzeń o nowym samochodzie, który będzie służył w naszej jednostce kolejne dekady. My, jako strażacy staramy się robić wszystko, aby nasza jednostka w dalszym ciągu mogła służyć naszym mieszkańcom o każdej porze dnia i nocy - dodają Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrowie Rusieckiej.

Wklej tutaj kod osadzenia...
 

RODO oraz Polityka cookies
Z uwagi na wymogi prawne, niniejszym przedstawiamy informacje na temat przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszych portali informacyjnych. Klikając w przycisk "Przejdź do portalu", wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych za pomocą plików cookies przez naszych partnerów reklamowych dla celów opisanych poniżej. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie wspomnianych danych, w każdej chwili możesz opuścić nasz portal. Przechodząc dalej za pomocą przycisku „Przejdź do portalu”, Twoje dane będą przetwarzane przez nas na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora danych lub przez naszych partnerów. Przetwarzanie to nie wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody, ale możesz mu się w każdej chwili sprzeciwić.
Stosowanie plików cookies oraz pozostałych technologii informatycznych
Nasz portal oraz nasi partnerzy, stosujemy pliki cookies i pozostałe technologie informatyczne, które gromadzą informacje m.in. o odwiedzanych przez Ciebie stronach internetowych oraz podstronach, a także o lokalizacji urządzenia. Ma to przede wszystkim na celu:
• zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników w trakcie korzystania ze stron naszych portali informacyjnych,
• poprawę i stałe ulepszanie świadczonych przez nas usług, dzięki zbieraniu i wykorzystaniu tych danych w celach analitycznych i statystycznych,
• wyświetlanie spersonalizowanych reklam, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom (remarketing).
Zakres wykorzystywania plików cookies możesz dowolnie określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Każda przeglądarka posiada własne ustawienia cookies. Jeśli nie wprowadzisz zmian w ustawieniach będzie to oznaczało, iż zgadzasz się na zapisywanie informacji w plikach cookies, a następnie na przechowywane ich w pamięci Twojego urządzenia. Zarówno my, jako właściciele portalu oraz nasi partnerzy możemy uzyskiwać dostęp do tych informacji. 
Wykorzystanie informacji
Aby dopasować wyświetlanie reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań, wykorzystujemy właśnie zebrane i zapisane informacje w plikach cookies. Administratorem Twoich danych jest Local Service sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Sienkiewicza 85/87 lok. 8, 90-057 Łódź. Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego oraz w dowolnym momencie wyrazić swój sprzeciw wobec tego rodzaju działań. 
Wykorzystywanie Twoich informacji przez naszych partnerów
Mając na uwadze współpracę z dostawcami reklamowymi informujemy, iż działania w celach marketingowych mogą podejmować nasi partnerzy, korzystający z powierzchni reklamowych w naszych portalach. Do naszych partnerów zaliczamy Google Adsense, a także agencje reklamowe, agencje interaktywne, domy mediowe oraz innych dostawców reklam, w tym Taboola. Podobnie, jak i my, nasi dostawcy reklam również gromadzą i wykorzystują informacje zgromadzone w plikach cookies. Dzięki takim danym, w naszych portalach zobaczysz reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań.
Celem przetwarzania Twoich danych zawartych w plikach cookies przez naszych partnerów jest:
• przechowywanie Twoich informacji na urządzeniu z którego przeglądasz nasz portal i dostęp do nich
• wybór reklam do wyświetlenia w tym reklam spersonalizowanych,
• dopasowanie treści spersonalizowanych
• pomiar efektywności reklam,
• dostarczanie jak najbardziej efektywnych reklam, zgodnych z Twoimi zainteresowaniami.
Abyśmy wraz z naszymi partnerami mogli podejmować powyższe działania, wymagana jest Twoja zgoda, którą wyrażasz poprzez kliknięcie w przycisk „Przejdź do serwisu”. Pamiętaj, że Twoja zgoda jest dobrowolna. Bez niej korzystanie z naszych portali będzie pozbawione wielu funkcji, co może wpłynąć na jakość wyświetlanych informacji.
Twoje prawa
Pamiętaj, że udzieloną zgodę możesz w dowolnym momencie wycofać, korzystając a naszego formularza kontaktowego, jednak pamiętaj, iż wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Za pomocą wspomnianego formularza kontaktowego możesz także wyrazić swój sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu lub prawnie uzasadnionego interesu naszych partnerów. Zgodnie z obowiązującym prawem, możesz zgłosić nam, jako podmiotowi wykorzystującemu Twoje dane żądanie dostępu do tych danych, zmiany ich, usunięcia lub ograniczenia wykorzystania. Zapraszamy Cię także do odwiedzenia naszej Polityki prywatności.