wersja testowa serwisu

Dla kogo PSYlepki? Bełchatowskie schronisko rusza z kolejną akcją promującą adopcje! Jakie zasady zabawy?

Dla kogo PSYlepki? Bełchatowskie schronisko rusza z kolejną akcją promującą adopcje! Jakie zasady zabawy?
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie

Od kilku dni bełchatowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt prowadzi akcję promocyjną do której pracownicy zapraszają wszystkich miłośników zwierząt. PSYlepki wystartowały dokładnie 4 października, czyli w Światowym Dniu Zwierząt. O co chodzi w tym przedsięwzięciu? Wszystkie szczegóły poniżej!

- Zasady są banalnie proste, a cel szczytny i niezmienny od lat: propagujemy ideę adopcji. Przygotowaliśmy więc limitowaną serię naklejek na auta w trzech wersjach: PSYjdź – Adoptuj!, Nie kupuj kota w worku – Adoptuj, Gang Psyjemniackóf na pokładzie. Taką sympatyczną, ale niosącą za sobą bardzo wartościowy przekaz naklejkę może dostać każdy, komu na sercu leży dobro zwierząt - wyjaśnia Mariusz Półbrat, kierownik Schronska dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie. 

Jak można stać się posiadaczem PSYlepki? Pracownicy schroniska zapraszają po jej odbiór bezpośrednio w siedzibie Schroniska (Bełchatów ul. Zdzieszulicka w godzinach 8:00 – 17:00 przez cały tydzień lub 9:00 – 19:00 w sobotę). Dla osób mieszkających poza Bełchatowem pracownicy wysyłają naklejki pocztą – wystarczy w wiadomości prywatnej podać adres wysyłki oraz rodzaj naklejki. Co dalej?

- Umieszczamy naklejkę na aucie, cykamy fotę, zamieszczamy ją na Facebooku z tagiem #PSYlepki i oznaczamy Schroniskowy profil oraz znajomych psio- lub kotoluów. Im będzie nas więcej, tym pewność że przekaz trafi do większej ilości osób. Wśród osób biorących udział w zabawie rozlosujemy Schroniskowe gadżety - dodaje Mariusz Półbrat.