wersja testowa serwisu

Bełchatów: Rusza kiermasz książek przeczytanych

kiermasz-5971
UM Bełchatów

Szeroki wybór literatury dla każdego, a do tego w atrakcyjnej cenie. Tak zapowiada się kiermasz książek przeczytanych, jaki w 15 i 16 listopada odbędzie się w filii nr 4 miejskiej biblioteki przy ul. Turkusowej na Binkowie.

„Książki nie lubią samotności. Niech wędrują, niech krążą z rąk do rąk" – tak w skrócie można opisać ideę organizowanych przez biblioteki kiermaszów. Przekonać się o tym będzie można już w najbliższy poniedziałek oraz wtorek (15 i 16 listopada). W tych dniach w filii nr 4 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej (ul. Turkusowa 7) zorganizowany zostanie bowiem Kiermasz książek przeczytanych.

Między godz. 9:00 a 17:00 wystawione w atrakcyjnej cenie będzie można sprawić sobie prezent bądź upolować literacką niespodziankę dla kogoś bliskiego. W ofercie nie zabraknie propozycji dla każdego – młodszych, starszych, wymagających i poszukujących czytelników. Będą książki popularnonaukowe, literatura kryminalna, sensacyjna, obyczajowa i beletrystyka. Kupić będzie można również podręczniki, encyklopedie czy słowniki.

Warto dodać, że wśród przeznaczonych na sprzedaż tytułów będzie można znaleźć nie tylko używane, ale i nowe egzemplarze, które nie będą wykorzystywane przez bibliotekę.