wersja testowa serwisu

Weź udział w konkursie wokalnym "Małe gwiazdy"

mck
fot. Urząd Miasta Bełchatów

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu wokalnego, pt. „Małe Gwiazdy", który skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych - klasy 1-3. W tym roku, ze względu na okoliczności, postanowiliśmy przenieść nasze castingi do internetu.

Konkurs pt. „Małe Gwiazdy" to idealna okazja do zaprezentowania umiejętności wokalnych przez najmłodszych bełchatowian. Każdy z uczestników może zaprezentować jedną wybraną przez siebie piosenkę i nagrać ją w domu, powszechnie dostępnym sprzętem, takim jak: kamera, telefon, czy też tablet, a następnie wysłać do nas link, z załączonym nagraniem na serwisie YouTube wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie. Jest to cykliczne wydarzenie, które każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i słuchaczy.

Celem konkursu jest rozwijanie zdolności wokalnych, a także możliwość występów artystycznych i uczestniczenie w życiu kulturalnym bez wychodzenia z domu. Regulamin konkursu, a także karta zgłoszeniowa dostępne są w załączniku poniżej.

Szczegóły na www.mckbelchatow.pl.