wersja testowa serwisu

Ukradli kosę spalinową. Zastawili ją, a pieniądze przekazali na alkohol

Zrzut-ekranu-2020-08-02-o-10.47.54

31 lipca 2020 roku zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszało 3 mężczyzn, którzy włamali się do budynku gospodarczego na jednej z posesji w Skierniewicach i ukradli kosę spalinową. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

30 lipca 2020 roku skierniewicka policja została powiadomiona o włamaniu do budynku na terenie jednej z posesji przy ul. Nowobielańskiej w Skierniewicach. W ciągu ostatnich dwóch dni sprawca po uszkodzeniu zamka wszedł do pomieszczenia gospodarczego i ukradł kosę spalinową. Wartość strat wyniosła 600 złotych.

Policjanci po analizie otrzymanych w zawiadomieniu informacji oraz wykonaniu innych czynności procesowych, w tym między innymi przesłuchaniu świadków, ustalili, że włamania dokonało najprawdopodobniej trzech mężczyzn, którzy weszli na posesję 29 lipca 2020 roku. 30 lipca 2020 roku kryminalni zatrzymali i doprowadzili do komendy trzech skierniewiczan w wieku 32,34,42 lat.

Mężczyźni 31 lipca 2020 roku usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Policjanci odzyskali też skradzioną kosę. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że zastawił ją jeden z podejrzanych, a otrzymane pieniądze przeznaczył na zakup alkoholu dla siebie i kolegów biorących udział we włamaniu.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Łódzka