wersja testowa serwisu

Szeroki wybór tytułów i bardzo atrakcyjne ceny! Ruszył kiermasz książek przeczytanych

kiermasz-5971
UM Bełchatów

Świetna okazja na wzbogacenie domowej biblioteczki niewielkim kosztem. Filia nr 3 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki zaprasza na tradycyjny "Kiermasz książek przeczytanych". Literaturę w korzystnych cenach można nabyć w czytelni ul. Okrzei 45.

Kiermaszfilii nr 3, na ul Okrzei 45, ruszył w poniedziałek, 11 października i potrwa cały tydzień. Oferta kiermaszu jest różnorodna i każdy odnajdzie coś dla siebie. 

- Wśród wystawionych na sprzedaż książek nie zabraknie propozycji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci oraz książek popularnonaukowych. To świetna okazja zarówno do tego, by znaleźć ciekawe pozycje literackie, czasami prawdziwe perełki, jak i też dać drugie życie książkom, które zostały wycofane z księgozbioru biblioteki. Warto dodać, że wśród przeznaczonych na sprzedaż tytułów można znaleźć nie tylko używane, ale i nowe egzemplarze, które nie będą wykorzystywane przez bibliotekę - wyjaśniają pracownicy bełchatowskiej książnicy.

MiPBP w Bełchatowie zaprasza na kiermasz, który potrwa do 16 października. Książki będzie można zakupić w filii nr 3, w godz. 9:00-15:00 (poniedziałek-piątek) oraz 7:30-15:00 (sobota). Książki można nabyć w bardzo przystępnych cenach.