wersja testowa serwisu

Przebudowa DK91 w Łęczycy: Od jutra kolejne utrudnienia dla kierowców

remont-drogi-utrudnienia

Na stronach Urzędu Miejskiego w Łęczycy pojawił się kolejny komunikat Kierownictwa firmy STRABAG, czyli wykonawcy przebudowy drogi krajowej nr 91 w Łęczycy. Informacja dotyczy kolejnych utrudnień dla kierowców, które rozpoczną się w poniedziałek, 25 października.

Komunikat: 

Kierownictwo budowy STRABAG informuje, że w dniach 25.10.2021-27.10.2021 na odcinku od km 314+835 (Wylot na Łódź) do km 313+150 (Biedronka) będzie układana główna warstwa nawierzchni bitumicznej na DK 91. Działania te wiążą się z dodatkowymi utrudnieniami w ruchu.

W dniu 25.10.2021 roku rozpoczynamy układanie masy od ronda północnego (po stronie ulicy Poznańskiej) w kierunku Gdańska. W tym dniu będzie niemożliwy wyjazd z ronda od strony ulicy Poznańskiej należy poruszać się innymi drogami alternatywnymi tj. ulicami Ogrodowa, Kilińskiego, Belwederska. Ruch pojazdów będzie prowadzony wahadłowo i osoby sterujące nim ręcznie będą Państwa odpowiednią kierować.

W dniu 26.10.2021 roku rozpoczynamy układanie masy od ronda północnego (po stronie wschodniej tj. łąki) w kierunku Gdańska. W tym dniu będzie ograniczony wyjazd z ronda od strony ulicy Poznańskiej. Ruch będzie prowadzony wahadło i osoby sterujące nim ręcznie będą Państwa odpowiednią kierować.

W dniu 27.10.2021 roku rozpoczynamy układanie masy od km 313+150 (po stronie wschodniej tj. Biedronka) do km 312+000 w kierunku Gdańska (tj. rondo północne). W tym dniu będzie ograniczony bądź czasami niemożliwy wyjazd z ulicy Belwederskiej (tj. Biedronka) oraz najtrudniejsze skrzyżowanie DW703 kierunek Piątek.

PROSIMY W SZCZEGÓLNOŚCI FIRMY POSIADAJĄCE AUTA CIĘŻAROWE O PORUSZANIE SIĘ INNĄ DROGĄ w tym dniu niż DW 703 kierunek PIĄTEK

Ruch będzie prowadzony wahadło i osoby sterujące NIM ręcznie będą Państwa odpowiednią kierować. Przejazd będzie możliwy do momentu ułożenia i ostygnięcia masy i za zgodą Osób które będą kierowały ruchem.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość dla OSÓB, które będą kierowały ruchem, to bardzo ułatwi Nam pracę i ograniczy niecierpliwość kierowców.

UWAGA: na zmianę terminu układania mas może wpłynąć pogoda ale przesunięcie może być jednodniowe.

z poważaniem

Kierownictwo budowy STRABAG