wersja testowa serwisu

Projekt wsparcia dla ambitnych bezrobotnych. Sprawdź szczegóły

uscisk-doni

Bełchatowsko-Kleszczowski Park Przemysłowo-Technologiczny sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie: „SILNI W BIZNESIE". Projekt obejmuje szkolenia, dotację na rozpoczęcie własnego biznesu oraz comiesięczne wsparcie pomostowe.

Wsparciem w ramach projektu zostaną objęte osoby bezrobotne (zarejestrowane w PUP i niezarejestrowane, ale niepracujące i aktywnie poszukujące pracy) planujące rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej w wieku 30 lat i więcej, zamieszkałe (zgodnie z Kodeksem Cywilnym, art. 25) na terenie województwa łódzkiego w powiatach: bełchatowskim, pajęczańskim i łaskim.

Formy wsparcia w ramach projektu:

  • Wsparcie szkoleniowo-doradcze – blok 60 h szkoleń i 10 h doradztwa indywidualnego;
  • Wsparcie finansowe – dotacja w wysokości 23.050 zł na uruchomienie działalności gospodarczej;
  • Wsparcie pomostowe w wysokości 2.100 zł przez 6 lub 12 miesięcy.

Nabór wniosków od osób zainteresowanych udziałem w projekcie trwa do 12 czerwca br. W ramach prowadzonego naboru zostanie wybranych 16 uczestników projektu (w tym 10 kobiet i 6 mężczyzn, minimum 10 osób z powiatów pajęczańskiego i łaskiego).

Szczegółowe informacje o projekcie, kryteriach wyboru uczestników oraz opis form wsparcia znaleźć można w „Regulaminie rekrutacji". Kontakt z biurem projektu: Bełchatowsko-Kleszczowski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o., ul. Ciepłownicza 5, 97-400 Bełchatów, tel. 601 205 377, 601 205 370, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.ppt.belchatow.pl.