wersja testowa serwisu

Lato z Funduszami Europejskimi w Zelowie

Lato z Funduszami Europejskimi w Zelowie

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza na pikniki rodzinne z Funduszami Europejskimi. To wspaniała okazja aby spędzić czas w rodzinnym gronie oraz dowiedzieć się więcej dofinansowaniach. 24 czerwca bawimy się w Zelowie, wydarzenie rozpoczyna się od godziny 13.00.

Podczas pikników będzie można skorzystać zbogatej oferty konsultacji i spotkań z beneficjentami. Do dyspozycji uczestników będą specjaliści od Funduszy Europejskich, którzy wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Będzie można osobiście porozmawiać z konsultantem w przygotowanej do tego strefie Łódzkie dla Biznesu. Dodatkową okazją do sięgnięcia po informację o dotacjach będzie Strefa Beneficjentów Funduszy Europejskich. Mieszkańcy Łódzkiego, którzy wzięli dotację, podzielą się swoim doświadczeniem. A to wszystko w przyjaznej atmosferze letnich pikników.

Na pikniku dostępna będzie specjalnie przygotowana strefa kulinarna oraz wiele atrakcji dla dzieci. Nie zabraknie konkursów z nagrodami i występów artystycznych. Dla spragnionych zabawy będzie czekać DJ. Poniżej przedstawiamy program pikników:

W programie:

  • Unijna strefa kulinarna
  • Strefa Beneficjentów Funduszy Europejskich:

-Biznesu oraz Kultury
-Historii oraz Sportu

  • Atrakcje dla dzieci (strefa zabaw, konkursy z nagrodami, występy artystyczne, zabawa z DJ-em)
  • Łódzkie dla Biznesu - spotkania z konsultantami ds. Funduszy Europejskich

Prowadzący: Maciej Smoliński

Gdzie się bawimy?

Warto wspomnieć, że lato z Funduszami Europejskimi odbywa się w całym województwie. Do końca czerwca pikniki odbędą się w następujących lokalizacjach:

23.06 w Zdunach (Stadion Klubu Sportowego)

24.06 w Zelowie (Teren OSP, ul. Dzielna 6)

25.06 w Twardejw gminie Tomaszów Mazowiecki (ul. Główna 117)

30.06 w Boguszycach (Centrum Aktywności Kulturalnej)

Start: godz. 13.00

ZAPRASZAMY!