wersja testowa serwisu

BTF zaprasza na swoją wystawę

BTF zaprasza na swoją wystawę

Przed miłośnikami fotografii nie lada gratka. W galerii „Na piętrze" MCK PGE Gigantów Mocy zaprezentowanych zostanie około sześćdziesięciu zdjęć członków i sympatyków Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Wernisaż wystawy, którą oglądać będzie można do połowy marca, zaplanowano na czwartek, 18 lutego.

To już trzynasta Wystawa Przeglądowa BTF-u. To doskonała okazja do zobaczenia dzieł lokalnych fotografów, ale nie tylko. W Gigantach Mocy pokazane bowiem zostaną zdjęcia członków towarzystwa, a także zaprzyjaźnionych z nim artystów.

- Cieszymy się, że możemy pokazać nasze prace, nad którymi pracowaliśmy przez cały 2020 rok. Można śmiało powiedzieć, że na wystawie zaprezentujemy pełen wachlarz fotograficznych form i tematów. Przyroda, natura, krajobraz, zdjęcia koncepcyjne i portret to tylko niektóre z nich – mówi prezes Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego Andrzej Juchniewicz.

Na ekspozycji w galerii „Na piętrze" do końca marca oglądać będzie można prace dwudziestu dwóch fotografów i fotografików z różnych stron Polski, a także z zagranicy. Wśród nich m.in. Petra Vlasaka z Czech, Jano Gresa ze Słowacji oraz Iaroslava Stanchaka z Ukrainy. Wernisaż odbędzie się w najbliższy czwartek, 18 lutego, o godz. 18:00.

Przypominamy, że w PGE Gigantach Mocy, jak i we wszystkich instytucjach i placówkach kultury, obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego. Chodzi m.in. o nakaz zasłaniania ust i nosa oraz utrzymanie dystansu.

źródło: UM Bełchatów